Ceníky - dřevěné výrobky

Základní typologie ryze dřevěných výrobků je u nás rozdělena podle druhu funkčnosti, viz následující dělení:

Palubky

Obkladové, podlahové, srubové, fasádní, a ty nabízíme k opálení popř. ke kartáčovaní.

Spárovky

Jde o bočně lepené dřevo do maximální šíře. Jsou využitelné při výrobě nábytku, kde nahrazují aglomerované materiály (DTD) s ohledem nejen na estetiku, ale i na funkčnost a lehkost. Základní rozlišení dle jehličňanů a listnáčů. Skladem máme SMRK 18, 27 a 40mm x 2500mm x 1220mm.

Řezivo

Klasický dřevařský sortiment - prkna, fošny, střešní latě, hranoly, polštáře, trámy, bačkory, kleštiny, krokve, pozednice se vyrábí řezáním kulatiny. Řezivo se prodává nesušené.

Na tomto sortimentu provádíme kartáčování dřevaZjistěte více informací.

popř. opalování dřeva - jde o povrchovu úpravu dřeva, ale i ochranu před dřevoškůdci, houbami, plísní a povětrnostními vlivy. Pokud provedete ještě vhodný impregnační či olejový nátěr, vydrží vám opalované dřevo desítky let. Zjistěte více informací.

Hranoly a) KVH

Jde o stavební délkově napojované hranoly na jakékoli využití. Jsou vysušené na stavební vlhkost, hoblované se sraženými hranami. V délkách 5m, 8m a 13m! Prodej je na celé kusy, ale řežeme namíru. Nejsou to tzv. pohledové hranoly, jsou jen konstrukční.

b) BSH - jde o hranoly, které jsou v tzv. truhlářské kvalitě na pohledové využití staveb. Jsou nejen lepené podélně, ale i v tloušťkovém rozměru (tzv. vrstvené lamely). Tyto dodáváme pouze na objednávku.

c) Eurohranoly - jde o lepené hranoly, vrstvené i délkově napojované v délkách do 6m z malých kusů dřeva - vlysů - které se používají na výrobu oken a dveří v nejvyšší dřevovýrobní kvalitě.

Hoblovaný program: latě, lišty: a) ploché, b) rohové, c) krycí, dále hranolky, plotovky, terasy aj. 

Nábytek dřevěný

 Dveře - interiérové, vchodové, eurodveře

Okna

Dětská hřiště