O společnosti

Vážení přátelé,

působnost naší firmy na tuzemském trhu se datuje od roku 1990. Po celou dobu své existence se díky svému přístupu prezentuje jako korektní společnost zaměřená prvotně na maximální spokojenost zákazníka.

Díky opatrné politice neustále rozšiřujeme portfolio námi poskytovaných služeb. Přes počáteční období jsme se postupně vypracovali ke stabilní společnosti poskytující komplexní služby v oblasti truhlářských služeb a komponentů, které potřebujete k sestavení veškerého domácího nábytku.

Dřevomateriály ALBAKMEN | nabídka

Začali jsme u velkoplošné pily pro řezání materiálu, dnes Vám společně s pilou nabízíme i olepení na CNC olepovačce TORNÁDO a od března letošního roku Vám na CNC obráběcím centru nabídneme veškeré komplexní truhlářské práce. Objednáte, co budete doma potřebovat, a my se Vaše přání pokusíme dle možností našich strojů a i nás samotných splnit. Jde výrobu nábytkových dílců, které si doma proměníte v požadovaný výrobek.

Dřevomateriály ALBAKMEN | nabídka

My Vám zhotovíme:

Toto je dosažení vrcholu naší práce, kterou Vám dnes v profesionálním provedení nabízíme.

Nabízíme celou řadu doplňujícího zboží určené k užívání jak v interiéru, tak v exteriéru. Připraveny pro Vás máme: plovoucí podlahy CASTELLO, podlahové lišty, okenní parapety, OSB desky, hranoly na pergoly, veškerý spojovací materiál, kování, drátěný program do kuchyní. Nabízíme také celou škálu služeb souvisejících s těmito materiály.

Dřevomateriály ALBAKMEN | nabídka

Firma ALBAKMEN staví svůj přístup na klíčových principech:

Za firmu Dřevomateriály ALBAKMEN

Jaromír Veverka


Máte zájem o netradiční povrchovou úpravu a design vybraných materiálů? Vyberte si z nabídky našeho partnera MISUR CZ s. r. o., který sídlí v našem areálu, a využijte tak těchto služeb pod jednou střechou.