Robotické opracování dřeva

Moderní technologie mají u nás dveře otevřené. Od začátku března roku 2019 u nás proto vítáme robota Kawasaki RS080N, špičkového a precizního pomocníka pro bezchybné opracovávání (nejen) dřeva.

Hravě si poradí se zhotovením nejrůznějších zakázek – od rybinových spojů přes vrtání až po frázování a řezání. Stačí si jen vybrat dřevěnou konstrukci podle svých přání a náš robot vám ji s lehkostí a přesností zhotoví.

Podívejte se na robota Kawasaki RS080N v akci:

Poradí si ale i s dalšími materiály, jako je sklo, železo, hliník, plast či kámen. Pokud budete mít zájem o nějaké zpracování obraťte se na nás, zda bychom to společně nezvládli.

A pokud stále váháte, přijďte se podívat na robotickou práci přímo k nám! Rádi vám vše ukážeme od 2. 5. 2019. Více informací získáte na čísle 731 443 460 nebo mailu veverka@albakmen.cz. Těšíme se na vás!

Ceník robotických pracíMontáž robotické ruky

Příprava našeho nového robota Kawasaki RS080N na robotické opracování dřeva od prvopočátku až k první zkušební zakázce a to zpracování zvukovo-izolačního panelu, který připravujeme na výrobu a následně maloobchodní prodej.

Řezání drážek pomocí robotického opracování dřeva

Robot Kawasaki - výřez na PD