Robotické opracování dřeva

Od 1. 3.2019 uvádíme do provozu novou technologii, opracovávání dřeva robotem Kawasaki RS080N, který by měl posloužit při zhotovování všech možných zakázek. Zatím jsme s robotem schopni zpracovávat dřevařské konstrukce jako rybinové spoje, vrtat, frézovat nebo řezat.

https://www.youtube.com/watch?v=9Mz4eoW17_s&t=24s 

Pro zájemce, kteří chtějí takového robota zakoupit, obracejte se na p.D. Raro, tel. 606 899 126, který vám dokáže stroj zprostředkovat k nákupu, ale dokáže prodat programové vybavení a k celé technologii udělá technickou podporu. Po roční spolupráci si myslím, že naše firma může prohlásit, že je v pořádku. 

A pokud se rohodnete, že chcete opracovávat i jiný materiál, například sklo, železo, hliník, plast nebo i kámen, máte tu možnost. Výběr zpracovávání je tak obrovský, že dnes si už opravdu můžete pro svoje řemeslo jen a jen vybírat. 

Zvu Vás i k nám na možnost představení od 1.5.2019, tel. 731 443 460, mail. veverka@albakmen.cz ,

s úctou . Jaromír Veverka

Ceník robotických pracíMontáž robotické ruky

Příprava našeho nového robota Kawasaki RS080N na robotické opracování dřeva od prvopočátku až k první zkušební zakázce a to zpracování zvukovo-izolačního panelu, který připravujeme na výrobu a následně maloobchodní prodej.

Řezání drážek pomocí robotického opracování dřeva

Robot Kawasaki - výřez na PD