Rybinový nábytek

Rybiny celkem

Aby dřevěné výrobky do vašich příbytků vnesly tu pravou a nezaměnitelnou atmosféru hřejivého domova, zaslouží si to nejjemnější a nejpreciznější zpracování. Vítejte proto ve světě rybinového nábytku - nábytkářské a tesařské výroby prostřednictvím takzvaného rybinového spoje. Vyrábíme jej za pomoci robotického opracování dřeva, s nímž vždy docílíme výborné kvality a přesných rozměrů.

Metodu rybinového spoje ověřila sama historie – využívali ji naši předkové napříč celou Evropou už v dobách před stovkami let. Zákazník tehdy jednoduše věřil svému truhláři, že do své práce vloží maximum úsilí a jeho produkt vydrží nikoli dva roky, ale celé desítky let.

Také se vám nelíbí, že dnešní nábytek vydrží jen zlomek času, i když se pyšní všemožnými certifikáty? Pojďme to spolu změnit! Naše výroba v sobě snoubí klasické opracování dřeva s moderními technologiemi, čímž snadno a hravě navrací do vašich domovů kus poctivé řemeslné výroby.

Možnosti výroby

Rotující rybina, otočná rybina Rotační rybina, otočná rybina 40x40x12
otočná rybina 30x30x12 rotační rybina 40x40x12

Zaujal vás rybinový nábytek?

Stačí, když nám zašlete svou představu či návrh nového nábytku, jemuž pak my vdechneme život. Hotový výrobek si poté už sami v klidu doma smontujete. Inspirujte se našimi stránkami, co vše robotické opracování dřeva dokáže, mrkněte do svých domovů a popusťte uzdu své fantazie, co všechno byste si přáli vylepšit, případně vyměnit za nové. A napište nám o tom!

Za pomoci "PETG" rybin jsme schopni vyrobit zahradní nábytek, pergoly, stání, stánky, schody, zvýšená patra postelí, stoly, židle, prolézačky, houpačky a obecně jakýkoli výrobek, který chcete několikrát smontovat a opětovně zdemontovat.

Ceník rybin

Prohlédněte si rybinové spoje ve 3D provedení

Rybinový spoj ve 3D
Rybinový spoj ve 3D - druhá verze

Rybinový nábytek v obrazech

Náš nový rybinový nábytek jsme úspěšně prezentovali na výstavě "Střechy a kroky" v Praze Letňanech a v Holešovicích na "Dřevo a teplo domova" :-) Fotografie reprezentují zkušební stavbu altánu:

Rybinové schody na videu