O společnosti

Vážení přátelé,

působnost mé firmy na tuzemském trhu je od r. 1990. Po celou dobu existence se díky mému přístupu snaží prezentovat jako korektní obchodní společnost zaměřená na prodej dřevomateriálů. Mé heslo: „prvotní je spokojenost zákazníka“, pořád platí. Jestli se nám to daří společně s mými pracovníky, ponechám na vašem posouzení, až když nás navštívíte.

Nabízíme celou řadu zboží určené k užívání jak v interiéru, tak v exteriéru. Připraveny pro vás máme: plovoucí podlahy, laminované desky, pracovní desky, okenní parapety, OSB desky, překližky, sololity, MDF desky, dále řezivo, hranoly na pergoly, palubky, střešní latě a k tomu veškerý spojovací materiál, stavební kování. Kování značky BLUM, na moderní nábytek. Vývojem jsme přešli na celou škálu služeb souvisejících s těmito materiály jako je řezání či hranění až po dnešní robotické práce.

A NAVŠTIVTE NÁS! ZKUSTE SI, ZDA STOJÍME ZA TO STÁT SE VAŠÍM DODAVATELEM.

CNC Stroje

Díky opatrné obchodní politice jsem se snažil rozšiřovat dřevařský sortiment až jsme se postupně vypracovali ke stabilní společnosti poskytující komplexní služby nejen v oblasti prodeje dřevomateriálů, ale dalším rozšířením portfolia k zavedení truhlářských prací, za pomoci CNC strojů, vám dnes nabízíme výrobu veškerého domácího nábytku! 

CNC olepovačka TORNÁDO TOP

Začali jsme u velkoplošné pily pro řezání materiálu a dnes vám společně s pilou nabízíme i olepení na nejmodernější CNC olepovačce TORNÁDO TOP,

Obráběcí centrum

a od roku 2012 vám na CNC BHX 050 tj. obráběcím centru, nabídneme veškeré komplexní truhlářské práce. Objednáte-li si, co budete doma potřebovat, pokusíme se dle možnosti našich strojů vaše požadavky splnit. Hlavně jde výrobu nábytkových dílců, které si doma proměníte v požadovaný výrobek.

Robotická ruka

A od roku 2018 vám nabízíme dokonce zpracování dřeva za pomoci robotické ruky, tzv. robota, kterým dovršujeme rozšíření nabídky o dřevo-tesařské výrobky, jako jsou krovy, altány, pergoly, stání na auta, zahradní nábytek, sportovní nářadí aj. Přiďte se podívat:

Naše motto : "Přijďte k nám nakoupit a my vám navíc zhotovíme":

Nákres

Nábytek dle požadavku

Kalkulaci / Cenovou nabídku

Vše přivezeme domů nákladními vozy VW Craft

Tím jsme dosáhli pomyslného vrcholu, který vám dnes v profesionálním provedení nabízím.

Záleží samozřejmě i na přístupu mých pracovníků, více pro větší životaschopnost firmy už udělat nemohu. Léty jsem zjistil, že obsahem pracovní smlouvy dobrého pracovníka neudělám. To musí mít každý člověk v sobě, musí jen chtít pracovat! A na druhou stranu, přece si nenechají padnout dojnou krávu, že? Nebo ano? Občas mne mrzí, že si všichni nevyzkoušíme podnikat …..

Dřevomateriály ALBAKMEN jsem stavěl na svých životních principech:

Spokojenost zákazníka

Ať se chová jakkoli. A že se dnešní zákazník o dost pohoršil. Od r.2018 jsem změnil názor i zde. Je nutno vyhodit zákazníka, co neví, kdy je vhodné přestat s nesmyslnými požadavky a jde za hranici i morální slušnosti..

Kvalita práce

Vždy jsem chtěl dělat kvalitní práci. Za sebe ručím, nikoli za jiné! Toto neplatí jen u výroby, ale i u práce prodavaček při verbálním projevu. A ta v ČR značně pokulhává.

Odpovědnost každého pracovníka

Ne každý však ví co je odpovědnost, či firemní loajalita.

Pracujeme pro naši budoucnost

Víte to vůbec?

Letos mi bude 63 let! A i přes částečné vyhoření vím, že musíme jít stále dál. Přesvědčil jsem se před třemi lety, když jsem do firmy přidal opalování a kartáčování dřeva. Opětně jsem nastartoval a dal se do této činnosti na plný úvazek. Potkávám spoustu lidí, kteří jsou stejně nadšeni, když vidí, co se se dřevem dokáže dít a co z něj nově vzniká za krásu. 

DŘEVO, BYLO, JE, A BUDE VŽDY KRÁSA SAMA O SOBĚ, BEZ OHLEDU NA NE/MORÁLNÍ VLASTNOSTI KAŽDÉHO Z NÁS, JAK JINAK TO MÁM NAPSAT, KDYŽ DOKÁŽEME HÁZET V LESE PET LÁHVE A TVÁŘÍME SE, ŽE MY NE. No, vstříc budoucnosti, prý i bez stromů se dá žít, byla odpověď našeho zákazníka …. 

Za SEBE, i moji firmu Dřevomateriály ALBAKMEN, bych si přál, aby lidstvo bylo lepší, byť vím, že asi nebude,

Jaromír Veverka

Majitel firmy albakmen

Máte zájem o netradiční povrchovou úpravu a design vybraných materiálů? Vyberte si z nabídky našeho partnera
MISUR CZ s. r. o., který sídlí v našem areálu, a využijte tak služeb na opalování či kartáčování dřeva pod jednou střechou.

Přesunout se na začátek