Robotické opracování dřeva

Moderní technologie mají u nás dveře otevřené. Od začátku března roku 2019 u nás proto vítáme robota Kawasaki RS080N, špičkového a precizního pomocníka pro bezchybné opracovávání (nejen) dřeva.

Hravě si poradí se zhotovením nejrůznějších zakázek – od rybinových spojů přes vrtání až po frázování a řezání. Stačí si jen vybrat dřevěnou konstrukci podle svých přání a náš robot vám ji s lehkostí a přesností zhotoví.

Podívejte se na robota Kawasaki RS080N v akci:

Poradí si ale i s dalšími materiály, jako je sklo, železo, hliník, plast či kámen. Pokud budete mít zájem o nějaké zpracování obraťte se na nás, zda bychom to společně nezvládli.

A pokud stále váháte, přijďte se podívat na robotickou práci přímo k nám! Rádi vám vše ukážeme od 2. 5. 2019. Více informací získáte na čísle 731 443 460 nebo mailu veverka@albakmen.cz. Těšíme se na vás!

Zahradní nábytek

Zahradní domky

Zahradní doplňky

Střechy, krovy

Zimní zahrady

Dětská hřiště

Montáž robotické ruky

Příprava našeho nového robota Kawasaki RS080N na robotické opracování dřeva od prvopočátku až k první zkušební zakázce a to zpracování zvukovo-izolačního panelu, který připravujeme na výrobu a následně maloobchodní prodej.

Řezání drážek pomocí robotického opracování dřeva

Robot Kawasaki – výřez na PD

Přesunout se na začátek